Her zaman garantili çözüm...
Destek:  0850 242 42 25

Kamera Sistemleri

Güvenlik, Alarm, Kamera, Yangın alarm sistemleri ile kablolu ve kablosuz hırsız alarm sistemleri çözümleri sunuyoruz.
CCTV güvenlik kamera sistemleri HD, Full HD ve 4K çözünürlüklerde güvenlik amaçlı kullanabileceğiniz kamera çeşitleri Analog ve IP Network güvenlik kamerası seçimini mekanlara uygun ürünlerden seçip, güvenilir ortamlar sağlanmasını hedefliyoruz.
Evlerde ve işletmelerde olası yangın ve gaz kaçağı gibi risklerde, olayların gerçekleştiği anda ilgili birimleri harekete geçiren elektronik güvenlik yangın alarm sistemleri ile tüm yaşam alanlarınızda olası felaketlerden korunmanızı sağlayacak önleyici sistemler ile projeler geliştiriyoruz.
Kayıt cihazları 4-8-16-32 kamera destekleyebilen çeşitleri mevcut olup ihityacınıza göre cihaz seçimi yapılır. Yine kayıtların saklanacağı sürede isteğe bağlı olarak yükseltilebilir.

HD ve Full HD (AHD) Kamera Sistemleri

Analog HD güvenlik kamera sistemleri, kameraların megapiksel çözünürlük ile çalışmasına olanak veren güvenlik kamera sistemidir. Bu sayede kamerada net görüntü ve ileri düzey yakınlaştırma(zoom) yapma özellikleri geliştirilmiştir. Bu sistemler HD(720p), Full HD(1080p) ve 4K(2160p) çözünürlüklere kadar kamera desteği sağlamaktadır.

IP Kamera Sistemleri

İp network kamera sistemleri, internet network altyapısında çalışırlar ve kameradan elde edilen görüntüleri istediğiniz yerden uzaktan erişim imkanı sunar. Dijital olarak çalışan ileri düzey kamera sistemidir ve analog kamera sistemlerine göre daha yüksek çözünürlükte görüntüler elde edilebilir. İP kamera sistemi network altyapısını kullandığından analog sistemlerden daha çok bant genişliğine ihtiyaç duyar. Verimli bir sistem tasarlamak için network tecrübesi ve alt yapı tecrübesine sahip olmak gerekir.

İhtiyacınıza göre kamera sistemleri kamera sayısı, çözünürlük, gece görüşü, kayıtları saklama süresi ayarlanıp anahtar teslimi hazırlanır.