Her zaman garantili çözüm...
Destek:  0850 242 42 25

Bilgisayar Onarımı

Eğer yıllık bakım anlaşmanız yoksa ve cihazınız ile ilgili sorun yaşıyorsanız; yine sizlere yardımcı olacağız. Yıllık Bakım Anlaşmasından farklı olarak tek seferdeki hizmet için işin özelliğine göre fiyat talebinde bulunacağız. Her hangi bir arıza durumunda telefon, uzaktan bakım ve yerinde servis hizmetimiz de mevcuttur.
Telefonla danışma ve çözüm

Bu hizmetimiz genellikle küçük sorunlarda kullanıcının sorunu kendisinin çözmesine yol gösterme amaçlı telefon görüşmesidir.

Tel: 0850 800 13 75

Uzaktan bakım (internet üzerinden bağlantı)

Telefonla destek hizmetinin yetersiz kaldığı durumlarda, Team Viewer & Anydesk programı aracılığıyla internet üzerinden söz konusu bilgisayara bağlanarak gerekli düzenlemenin uzaktan kontrol ile yapılamasıdır. Bu hizmeti verebilmek için internet bağlantısını olması gerekmektedir. Bir çok sorun bu yöntemle kolaylıkla çözülebilmektedir.


Yerinde servis

İnternet bağlantısının kuralmadığı ve telefonla destek hizmetinin de yetersiz kaldığı durumlarda yerinde servis hizmetimiz söz konusu olacaktır. Teknisyenlerimiz, işyerinizde sorunu çözecekledir. Personelimiz hafta içi 08:30 - 19:00 arası ve Cumartesi günü 08:30 - 15:00 arası sizlere hizmet vermektedir. Acil durumlarda, mesai saatleri dışında ise başvurularınızı acil destek hattımızdan yapabilirsiniz.

Atölyede Servis

Önemli arızalarda (parça değişimi yada tamiri gibi) bilgisayarın servisimize götürülmesi de gerekebilir. Bilgisayardaki arızanın giderilmesi anlaşma kapsamında olup, parça değişimi yada ilavesi durumunda parçaların ücreti tahsil edililir.

Yılık Bakım Sözleşmemizin bir örneğini buradan görebilirsiniz.