Her zaman garantili çözüm...
Destek:  0850 242 42 25
 • Yıllık Bakım Anlaşması
  Bu sistem sahip olduğunuz bilgisayar ve diğer elektronik donanımın (yazıcı, scanner vs) bir yıl boyunca servis garantisi altına alınmasıdır. Yıl içinde kaç servis yapılacağı anlaşma çerçevesinde belirlenir. Bunun dışında her hangi bir arıza durumunda telefon, uzaktan bakım ve yerinde servis hizmetimiz mevcuttur.
 • Virüs, Casus Yazılım Temizleme
  Bilgisayarlarımızda virüs programı yüklü olsa dahi bazen yeni virüsler, kullanıcı hataları gibi sebeplerle sorun yaşanabiliyor. Bu gibi durumlarda farklı yazılımlar ile bilgisayarınız taranarak zararlı tüm programlar temizleniyor.
 • Kamera Güvenlik Sistemleri
  CCTV güvenlik kamera sistemleri HD, Full HD ve 4K çözünürlüklerde güvenlik amaçlı kullanabileceğiniz kamera çeşitleri Analog ve IP Network güvenlik kamerası seçimini mekanlara uygun ürünlerden seçip, güvenilir ortamlar sağlanmasını hedefliyoruz.
 • Bilgisayar Onarımı
  Yıllık bakım anlaşmanızın olmadığı durumda ve cihazınız ile ilgili sorun yaşıyorsanız; yine sizlere yardımcı olacağız. Yıllık Bakım Anlaşmasından farklı olarak tek seferdeki hizmet için işin özelliğine göre fiyat talebinde bulunacağız. Her hangi bir arıza durumunda telefon, uzaktan bakım ve yerinde servis hizmetimiz de mevcuttur.
 • Yeni bilgisayar, Yedek Parça
  Sektörde öncü bir çok distribütörün bayiliği ile hem çeşit zenginliği hem de uygun fiyat sunma imkanına sahibiz. Bilinen tüm markaların ürünleri içinde ihityacınıza uygun olanlar seçiliyor ve size teklif olarak sunuluyor.
 • Data, Veri Kurtarma
  Bulaşan virüsler, elektrik kesintisi ve donanım arızası sonucunda bazen bilgisayardaki bilgilere ulaşamayabiliyoruz. Bu gibi durumlarda bilgilerinize tekrar kavuşabilmeniz pek kolay görünmeyebilir. Üstelik bazen bu verilerimizin yedeğini almayı da unutabiliyoruz. İşte bu ve benzeri felaket durumlarında size yardımcı oluyoruz.