Her zaman garantili çözüm...
Destek:  0850 242 42 25

Gizlilik Politikamız

Genel Bilgilendirme

Gizlilik Politikası sayfamıza hoş geldiniz! Web sitemizin hizmetlerini kullandığınızda, verdiğiniz bilgiler için bize güvenin. Gizlilik Politikası, topladığımız verileri, neden topladığımızı ve ne yaptığımızı anlamamıza yardımcı olmak içindir. Bizimle bilgi paylaştığınızda, hizmetlerimizi sizin için daha da iyi hale getirebiliriz. Örneğin size daha alakalı arama sonuçları ve reklamları gösterebiliriz, insanlarla bağlantı kurmanıza veya başkaları ile daha hızlı ve kolay paylaşımda bulunmanıza yardımcı olabiliriz. Hizmetlerimizi kullanırken bilgiyi nasıl kullandığımızı ve gizliliğinizi nasıl koruyabileceğinizi açıkça belirtmenizi isteriz. Bu önemli; umarız okumak için zaman ayırırsınız. Unutmayın, bilgilerinizi yönetmek ve gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için denetimler kullanabilirsiniz. Mümkün olduğunca basit tutmaya çalıştık.

Verilere erişme, düzeltme ve silme, veri işlemeye itiraz etme hakkı

Müşterilerimiz kendilerine ait kişisel verilere erişme, düzeltme ve silme hakkına sahiptir ve herhangi bir zamanda yazılı bir talep doğrultusunda bu tür verilerin işlenmesine itiraz edebilirler. Şirketimiz kişisel verilerin güvenliğini ve mahremiyetini korumak ve yetkisiz üçüncü şahıslar tarafından değiştirilmiş, bozulmuş, tahrip edilmiş veya erişime maruz kalmamak için gerekli tedbirleri alma konusunda her türlü çabayı göstermektedir. Bununla birlikte, şirketimiz internet kullanımıyla ilgili her bir riski kontrol altında tutmaz ve bu nedenle site kullanıcılarını internet'in işleyişi ve kullanımı ile ilgili potansiyel riskleri konusunda uyarır. Site, diğer web sitelerine veya diğer internet kaynaklarına bağlantılar içerebilir. Şirketimiz, bu web sitelerini ve dış kaynakları kontrol edemediği için, bu web sitelerinin ve dış kaynakların sağlanması veya sergilenmesinden sorumlu tutulamaz ve içerik, reklam, ürünler, hizmetler veya başka herhangi bir materyalden sorumlu tutulamaz. Bu web sitelerinden veya dış kaynaklardan veya bu sitelerden veya bu sitelerden edinilebilir.

Kişisel verilerin yönetimi

Birçok hizmetimiz için kişisel verilerinizi toplama ve kullanma hakkında seçim yapabilirsiniz. Kişisel verilerinize nasıl erişebilir veya bunlarla nasıl kontrol edebilirsiniz, hangi hizmetleri kullandığınıza bağlı olacaktır. Web sitemizden promosyonel iletişim almak isteyip istemediğinizi e-posta, SMS, fiziksel posta ve telefon ile seçebilirsiniz. Promosyon amaçlı e-posta veya SMS mesajları alıyorsanız ve devre dışı bırakmak istiyorsanız, bu mesajdaki talimatları takip ederek bunu yapabilirsiniz. Ayrıca, iletişim bilgilerini güncelleme, yönetme ve yönetme olanağı tanıyan Şirket Promosyon İletişim Yöneticisi'ni ziyaret ederek ve imzalayarak promosyon e-postası, telefon görüşmeleri ve posta postalarının alınması hakkında seçim yapabilirsiniz. Iletişim tercihleri, e-posta aboneliklerini devre dışı bırakma ve iletişim bilgilerinizi ortaklarımızla paylaşmamızı seçmek. Bu seçenekler, belirli web sitesi servislerinin parçası olan zorunlu hizmet iletişimleri için geçerli değildir.

Topladığımız Bilgiler

Sayfamız etkin bir şekilde çalışmak ve hizmetlerimizle ilgili en iyi deneyimleri sağlamak için verileri toplayabilir. Kişisel bir hesap oluştururken olduğu gibi doğrudan bu verilerin bir kısmını sağlıyorsunuz. Bunlardan bazılarını, örneğin çerezler gibi teknolojileri kullanarak, cihazınızda çalışan yazılımlardan hata raporları veya kullanım verileri kullanarak hizmetlerimizle nasıl etkileşim kurduğunuzu kaydederek elde ediyoruz. Üçüncü taraflardan (diğer şirketler de dahil olmak üzere) veri topluyoruz. Örneğin, topladığımız verileri diğer şirketlerden demografik veriler alarak tamamlıyoruz. Ayrıca, belirli hizmetleri konumunuza özelleştirmek için IP adresinize dayalı bir yer belirlememize yardımcı olması için diğer şirketlerin servislerini de kullanıyoruz. Topladığımız veriler kullandığınız hizmetlere ve özelliklere bağlı.

Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz?

Web sitemiz topladığımız bilgileri üç temel amaçla kullanır: işimizi yürütmek ve sunduğumuz hizmetleri sunmak (geliştirme ve kişiselleştirme dahil) yapmak, tanıtım iletişimi de dahil olmak üzere iletişim göndermek ve reklam göstermek için. Bu amaçları gerçekleştirirken, toplamakta olduğumuz verileri, kullandığınız çeşitli web sitesi hizmetleri aracılığıyla, daha kesintisiz, tutarlı ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için birleştiririz. Bununla birlikte, gizliliği arttırmak için, bazı veri kombinasyonlarını önlemek için tasarlanmış teknolojik ve prosedürel güvenlik önlemleri hazırladık. Örneğin, doğrudan kimliği belirleyen, adınız, e-posta adresiniz veya telefon numaranız gibi, kimliği doğrulanmamışken (oturum açmadığınızda) sizden topladığımız verileri gizleriz.

Bilgilerinizi Paylaşma

Kişisel verilerinizi rızanızla ya da herhangi bir işlemi tamamlamak için ya da talep ettiğiniz ya da yetkili olduğunuz hizmetleri sunarken gerekli şekilde paylaşıyoruz. Örneğin, içeriğinizi üçüncü taraflarla paylaşmamızı söylediğinizde paylaşıyoruz. Bir satın alma işlemi yapmak için ödeme verileri sağladığınızda, Ödeme verilerini ödeme işlemlerini yürüten veya diğer finansal hizmetleri sağlayan bankalar ve diğer kuruluşlarla paylaşacak ve dolandırıcılık önleme ve kredi riskini azaltacaktır. Buna ek olarak, kişisel verilerinizi kontrol edilen bağlı şirketlerimiz ve iştiraklerimiz arasında paylaşıyoruz. Ayrıca, kişisel verilerinizi bu beyanda açıklanan amaçlar doğrultusunda bizim adımıza çalışan satıcılar veya temsilcilerle paylaşabiliriz. Örneğin, müşteri hizmetleri desteği sağlamak veya sistem ve hizmetlerimizi korumak ve korumak için kiraladığımız şirketler, kişisel verilerinize erişmek için ihtiyaç duyabilirler. Bu gibi durumlarda, bu şirketler veri gizliliğine ve "güvenlik gereksinimlerine" uymakla yükümlü olmalı ve bizden aldıkları kişisel verileri herhangi bir amaç için kullanmasına izin verilmez)